אפשרויות ההדפסה העומדות בפני העסק שלך

כל עסק צריך מדפסת, אחד מכלי העבודה החשובים ביותר לתפעול השוטף של המשרד. זאת מיועדת לצורך של הדפסת מסמכים, חומרים שיווקיים, מצגות ועוד חומרים שדרושים למשימות שונות. אחת הדילמות של בעלי עסק היא האם לרכוש מדפסת או מספר מדפסות למשרד או לשכור מדפסות או להשתמש בכלל בשירות חיצוני של בית דפוס דיגיטלי. מה חשוב לדעת על כל אחת מהאופציות לפני שמבצעים את הבחירה. מידע חיוני בדרך למדפסת הנכספת.

קנייה חכמה – איך לקנות את המדפסת הנכונה

רכישת מדפסת היא אפשרות אחת ומתאימה לעסקים שיכולים להרשות לעצמם קנייה של מדפסת איכותית שתענה על הצרכים שלהם. הדגמים העכשוויים בזירת המדפסות מגיעים בטווח רחב של מחירים ולכל דגם יש פונקציות המאפיינות אותו ולכן, חשוב לבצע מראש מיפוי של הצרכים על מנת להבין איזו מדפסת תענה עליהם. למשל, רזולוציה, מהירות הדפסה, הדפסה דו צדדית, נפח עבודה חודשי משוער וכמובן, עלות המדפסת. עליכם להחליט האם יהיה דגם אחר שישרת את כל עובדי המשרד או מספר דגמים שיוצבו ברחבי חלל העבודה וישרתו צוותים שונים. כמובן שכאשר קונים מדפסת יש לקחת בחשבון את המותג, רכישה ממשווק מורשה, לכמה זמן תקפה האחריות על המוצר ומה היא כוללת. ברכישה עלות התפעול והתחזוקה וכן התיקונים (במידה ולא נכללים באחריות או כאשר זו הסתיימה) הם על חשבונכם ויש להיות מוכנים לכך.

מדפסת להשכרה – איך זה עובד?

אופציה אחרת היא של השכרת מדפסות מחברה המציעה שירותי הדפסה. יש לבדוק אילו מדפסות משרדיות ניתנות להשכרה. לרוב מדובר בדגמים מתקדמים למדי יקרים מאוד לרכישה, שהאופציה הטובה להשיג אותם היא באמצעות השכרה. הכוונה היא שאתם משלמים תשלום חודשי קבוע על העובדה שיש לכם מדפסת משוכללות במשרד, שטובה לביצוע עבודות הדפסה במהירות גבוהה במיוחד ובסטנדרט גבוה מבחינת איכות. יש הסכמי השכרה שכוללים גם שירות לראש שקט במיוחד. כלומר, הדגם הוא אצלכם אבל החברה המתפעלת ממנה שכרתם את המכונה מציעה לכם במסגרת התשלום החודשי גם שירותי טיפול כמו אספקת דפים, החלפת טונר וראשי דיו וכן תחזוקה שוטפת של המדפסת במקרה שיש תקלות, כמו גם מדפסת אלטרנטיבית במידה וזו בתיקון במעבדה. היתרונות הבולטים של אופציה זו הם שתוכלו ליהנות מדגם יוקרתי ומתקדם של מדפסת ולהימנע מהוצאות תפעול שעשויות אף הן להיות יקרות למדי לאורך זמן. בנוסף, תוכלו לשדרג כל פעם את המדפסת למדפסת חדישה ומתקדמת יותר, כך שתמיד תיהנו מפסגת הטכנולוגיה אצלכם במשרד. כמו כן, השכרת מדפסת מתאימה במיוחד לעסקים בתחילת הדרך, כשההוצאות גבוהות במיוחד ולא רוצים להוסיף הוצאות ומעוניינים לשלם בתשלומים לפי מידת היכולת וליהנות גם ממוצר יקר במחיר אטרקטיבי על בסיס חודשי.

עוברים לדיגיטל – שרות הדפסות חיצוני

במידה ואתם זקוקים להדפסה ברמה גבוהה מאוד, כזאת שלא ניתן להשיג דרך מדפסת משרדית סטנדרטית אפילו לא מהמתקדמות בשוק, האופציה הטובה ביותר שעומדת לרשותכם היא לפנות לבית דפוס דיגיטלי. לבית דפוס זה קולקציית מדפסות מקצועיות ועל ידי העברה מהירה של קבצים בדואר האלקטרוני ניתן לקבל עבודות הדפסה ברמה גבוהה במיוחד ובלוח זמנים מהיר. שירותים אלה מתאימים מאוד כאשר רוצים להדפיס חומרים שיווקיים כמו פוסטרים ושלטים גדולים וזקוקים לאפקטים מיוחדים, צבע שייראה כמה שיותר חי ואיכות ברזולוציה הגבוהה ביותר. במיוחד כאשר מדובר בתוצרים המיועדים לשימוש מסחרי או ייצור המוני. התוצאה של תהליך הדפסה בבית דפוס דיגיטלי היא נקייה מאוד, הצבעים חדים להפליא ואפשר להדפיס כמות גדולה תוך זמן קצר בלי לפגוע באיכות.