הדפסה על מדבקות בעיצוב אישי

קשה לזלזל בכוחו של המיתוג בתחום העסקי. בעולם תחרותי של ימים אלו, בעלי עסקים חייבים למצוא ללא הרף, דרכים חדשניות ומקוריות. זאת על מנת למשוך את תשומת הלב, של לקוחותיהם. אחרת, הם עלולים להיבלע בתהומות התחרות, ולהעלם מהמפה העסקית, ללא הזדמנות שניה.

מדבקות ממותגות לעסק, הן דרך יעילה וקלה ליצור זהות מותג ייחודית, המבדילה את העסק ממתחריו. התאמה של העיצוב, הצורה והצבע של המדבקה לשפת המותג, מושכת חזותית. היא גם מייצרת התאמה לאסטרטגיה השיווקית הכוללת. 

הדפסת מדבקות לוגו, מאפשרת שימוש בהזדמנויות רבות. על ידי שילוב סלוגן, המלצות, רעיונות וסיסמאות ייחודיות, המדבקה הופכת לשגריר של המותג. היא מאפשרת פיתוח שלו, והגעה למעגלי לקוחות חדשים.

מאמר זה ירחיב על השימוש במדבקות אלו, ואיך לבחור את בית הדפוס הנכון להדפסתן.

מתי משתמשים במדבקות בעיצוב אישי?

מדבקות בעיצוב אישי, מתחלקות לשני תחומים עיקריים. במישור הפרטי, היומיומי, ובמישור העסקי. 

לשימוש פרטי, מדבקות ממותגות משמשות לעיצוב מחברות בבית הספר, למיתוג מסיבת יום הולדת או אירוע משפחתי, ולמטרות דומות נוספות.

בשימוש עסקי, הדפסה על מדבקות מותג, משמשת רבות לחיזוק ערכי המותג, הפצתו, ומשיכת לקוחות לרכישה בבית העסק:

  • מיתוג וקידום מכירות: מדבקות מודפסות הן כלי מיתוג מצויין, המשפר את הניראות של המותג. שילוב הלוגו במדבקה כזו, פועל כמו שלט חוצות קטן, המפיץ מודעות למותג בכל מקום. ניתן להשתמש בו במוצרי קד"מ, מדי עובדים, מתנות בתערוכות ועוד.

  • שיפור אריזה: אריזות מוצר ומשלוחים ללקוחות, מקבלים מגע אישי עם מדבקות לוגו. האריזה הופכת להיות מושכת מבחינה ויזואלית ומשדרת מקצועיות. כך היא יוצרת אצל הלקוחות, תחושת שייכות ונאמנות למותג.

  • תוויות מידע, הדרכה, אזהרות: מדבקות מותאמות אישית, יכולות לשמש להעברת מידע חשוב, הוראות ואזהרות. למשל, בתחום המזון, מדבקה כזו יכולה להציג מידע תזונתי חשוב והמלצות. בתחום מכשירי החשמל, מדבקות אלו יכולות לציין מפרט, הוראות תחזוקה או אזהרות (שביר!). 

מדבקות אלו בהיותן ממותגות בשפת המותג יחד עם המידע שעליהן, משמשות למטרה פונקציונלית, ובתת המודע מחזקות את זהות המותג.

לסיכום, מדבקות לעסק מציעות דרך עוצמתית, לחזק את תדמית המותג, לקדם מוצרים ולהגביר נאמנות לקוחות. למדבקות אלו, יש מגוון רחב של שימושים, ובחירה נכונה של מדבקה ושל עיצוב שלה, תספק תוצאות חזקות ומהירות.

שימוש נכון במדבקות, והקפדה על איכות שלהן, ישדר את המסרים הנכונים, וימשוך לקוחות איכותיים לעסק.

איך לבחור את בית הדפוס הנכון להדפסת מדבקות?

בחירת בית הדפוס המתאים לצורך הכנת מדבקות, היא חיונית על מנת לוודא שהמדבקות איכותיות ואמינות, וכי ישמרו על מראן לאורך זמן. לכן חשוב לשים לב לדגשים הבאים:

  • מומחיות ונסיון: עסקים כושלים על פי רוב נסגרים מהר. עסק שקיים מעל 10 שנים, עם עדיפות גם ל- 20 שנה ויותר, יהיה בעל רקורד מוכח, של הדפסת מדבקות בעיצוב אישי. במידה והאיכות חשובה במיוחד, ומדובר על מדבקות לעסק, אפשר גם לבקש לראות עבודות קודמות. אפשרות נוספת היא, לברר אצל קולגות, איך נראות המדבקות שהם הזמינו, וכמה זמן הן נשמרו במראה היפה שלהן.

  • טכניקה ואיכות הדפסה: ככל שהטכנולוגיה בה משתמשים להדפסה, היא מתקדמת יותר, כך היא מסוגלת לספק הדפסות באיכות גבוהה יותר, ובמהירות. ניתן לבקש לראות דוגמאות, או לברר על חדשנות המכונות. כך ניתן להעריך את האיכות, דיוק הצבעים, והרזולוציה של ההדפסה.

  • בחירת חומרים: חשוב לוודא, כי בית הדפוס משתמש רק בחומרים איכותיים, המתאימים לדרישות השימוש. מדבקות המיועדות להיות בחוץ, ומדבקות הנמצאות במקום נגיש לנגיעת ילדים, למשל, חייבות להיות עמידות לאורך זמן. כך הן ישמרו על המראה הרענן שלהן, גם בתנאי מזג אוויר כמו גשם ושמש.

  • התאמה אישית: ייצור מדבקות אישי, מחייב יכולת של בית הדפוס, להתאים את עצמו לדרישות הספציפיות של הלקוח. מדבקות צורניות, מדבקות להדבקה על חלון (צריכות להיות מודפסות על צד הדבק), מדבקות פוליאסטר לעמידות בתנאי מזג האוויר בחוץ, מדבקות לדיסק ומדבקות שקופות, מחייבות טכנולוגיות מתאימות. בית דפוס שיכול לספק מגוון אפשרויות, ייתן ללקוחות שירות מותאם ומדוייק.

  • תמחור ומשלוח: תמחור ברור ומסודר, בהצעת מחיר קלה להבנה, מוכיח על אמינות של בית הדפוס, ועל יושרה מקצועית. בנוסף, שירות משלוחים, מאפשר ללקוחות להנות מהשירות בלי קשר ישיר למקום מגוריהם, ובלי להטריח אותם להגיע עד בית הדפוס, הרחוק לעיתים.

  • שירות לקוחות לכל אורך הדרך: שירות המתחיל בייעוץ הראשוני ונגמר בתשלום, הוא לא שירות מספק. לקוחות צריכים לעיתים עזרה וייעוץ, גם לאחר קבלת הסחורה, וחשוב שבית הדפוס ידע להגיש סיוע ושירות, גם אז.

גרף פרינט- מדבקות בהתאמה אישית

גרף פרינט כבר 25 שנה, שומרת על קדמת הטכנולוגיה, בשירותי הדפוס הדיגיטלי. אנחנו מקפידים להתעדכן כל העת בחידושים האחרונים, על מנת ליצור במהירות מרבית תוצרים איכותיים במיוחד. זאת החל מבחירת חומרי הגלם, וכלה במיכון המקצועי, המספק תוצאה מדוייקת של הצבעים והעיצוב.

אנו כאן לצורך הפיכת הרעיון שלכם, לתוצר מדוייק ואיכותי. לכן אנו מספקים שירותי ייעוץ, ועיצוב גרפי מקצועי, לפני הדפסת המוצר באיכות הגבוהה ביותר, ושליחתו אליכם.

אנו מציעים שירות במגוון מחלקות: דפוס אופסט, דפוס דיגיטלי, הדפסה בפורמט רחב, כריכיה, וכן סטודיו לעיצוב. 

הדפוס נותן מענה לבעלי עסקים, באמצעות מגוון שירותים. כמו מדבקות לעסק מכל הסוגים: מדבקות צורניות, מדבקות בגליל, מדבקות למיתוג דיסקים, שקופות, פוליאסטר לשימוש בתנאי חוץ, כרומו, ומדבקות הפוכות לחלונות.

בנוסף, תמצאו אצלנו כרטיסי ביקור, ניירת משרדית ושיווקית, ברושורים וקטלוגים, לוחות שנה ממותגים, מחברות ויומנים, גלויות ופרוספקטים, חוברות ופולדרים, מתקני תצוגה, שילוט, ועוד ועוד.

מתלבטים מה הכי נכון לכם לעשות? רוצים להתרשם מאיתנו? תוכלו ליצור איתנו קשר בטלפון 08-9256712, ונשמח לעזור לכם בכל מה שנדרש.