הדפסה על פרספקס (זכוכית אקרילית)

הדפסה על פרספקס (זכוכית אקרילית)

אפשרויות לבחירה

שירות זה מאפשר לך לשלוח ישירות אלינו קובץ גראפי / תמונה מוכנה אשר ברשותך, ואנו נדפיס אותו עבורך.
קבצי דפוס יש לעלות קבצים עם 3 מ"מ בליד מכל צד ובאיכות 300 dpi בפורמט CMYK.
כל שעליך לעשות הוא למלא את הפרטים הבאים ולציין את כמות העותקים להדפסה.

אספקה

צריכים עזרה? 08-9256712
סה"כ לפני מע"מ:
סה"כ לתשלום כולל מע"מ:

זכוכית אקרילית, או באחד משמותיה המסחריים יותר – פרספקס, היא, למעשה, חומר פלסטי והיא נמצאת הן בשימושי ביתי והן בשימוש במפעלים. במידה ואתם מעוניינים להציב שלט בכניסה למשרד שלכם, או לקשט את הקיר בסלון שלכם – הדפסה על פרספקס הוא פתרון יצירתי, מיוחד שעמיד לאורך זמן רב.

המידות הטובות של הדפסה על פרספקס

הדפסה או אפילו חריטה על פרספקס היא דרך יצירתית לקדם היטב את החנות שלכם בפני לקוחות או אפילו לצ'פר בן משפחה עם כיתוב מושקע. מה הם היתרונות הייחודיים של הפרספקס לעומת חומרי גלם אחרים? • עמידות בפני תנאי מזג אויר במידה ואתם בוחרים להציב את השילוט המודפס שלכם בכניסה לחנות שלכם או בסמוך לחלון מואר, היתרון בשילוט מסוג זה, שהודפס ונחרט על גבי פרספקס, הוא העמידות שלו בפני קרני UV. כלומר, אין סכנה שהוא יתנפץ וישבר, בשונה מזכוכית, כאשר חום מופנה אליו. במקביל, ובשונה מזכוכית, הדפסה על פרספקס תשמר לאורך זמן רב שכן היא עמידה בפני מכות מבלי להישבר או להתכופף. • שימוש בטכנולוגיות מתקדמות לאחר ההדפסה על פרספקס, רצוי לחתוך את קווי המתאר של התמונה על מנת שהנראות שלה תהיה אסתטית יותר. דרך מומלצת לבצע משימה זו היא חיתוך התמונה בלייזר. לפי שיטה זו, לוח הפרספקס המודפס מונח במכונת הלייזר וגבולותיו נחתכים בהתאם לשרטוט ממחושב שבית ההדפסה הכין מראש. בתי עסק מקצועיים העוסקים בהדפסה ילכו שלב אחד קדימה ואף ימליצו ללקוחות שלהם על חריטה על לוח הפרספקס באמצעות לייזר. למה הכוונה? במידה ואתם מעוניינים בעיצוב אסתטי בעל גימור מכובד, רשמי ואלגנטי שיבדיל אתכם ממשרדים אחרים, חריטה על פני השטח של לוח פרספקס, בין אם באופן שטחי ובין עמוק יותר, התוצאה מביאה לטקסטורה מיוחדת, כאשר ישנו קונטרסט בין השטח הלא מעובד לבין שטח החריטה.

עיצוב מתקדם עם פרספקס

זקוקים בדחיפות להדפסה על פרספקס? גרף פרינט ל.נ בע"מ הוא הבחירה הנכונה. שימוש בטכנולוגיות הכי מתקדמות להדפסה הכי מושקעת לצד דיוק בחיתוך ובחריטה על הזכוכית האקרילית: אתם לא תתחרטו!

צור קשר

אנא מלאו את הטופס שלהלן, ואנו נחזור אליך בהקדם האפשרי

ההודעה נשלחה בהצלחה
נחזור אליכם בהקדם