הדפסה על קאפה צד 1

אפשרויות לבחירה

שירות זה מאפשר לך לשלוח ישירות אלינו קובץ גראפי מוכן אשר ברשותך, ואנו נדפיס אותו עבורך.

אספקה

צריכים עזרה? 08-9256712
סה"כ לפני מע"מ:
סה"כ לתשלום כולל מע"מ:

הדפסת תמונות על קאפה

עיצבת תמונה גרפית מיוחדת ומעוניינת להציג אותה בתערוכה? אולי המשרד שלך זקוק לכלי פרסומי ויזואלי ואיכותי? הדפסה על קאפה היא פתרון מעולה! בין אם ההדפסה מיועדת לקישוט הבית, המשרד או לצורך הצגה בתערוכה, הדפסת תמונות על קאפה היא מדויקת, בעלת גימור יוצא דופן ותחסוך לכם בזמן יקר.

היתרונות בהדפסה על קאפה

הקאפה עשויה ממספר שכבות של חומר מוקצף. ביחד, שכבות אלו יוצרות משטח קשיח, עובדה שהופכת את העבודה אתה לנוחה ואטרקטיבית במיוחד. אין ספק שלהדפסת תמונות על חומר איכותי כמו הקאפה ישנם יתרונות רבים. בואו נעבור בקצרה על חלקם. • חומר הגלם ממנו עשויה הקאפה הקאפה היא, כאמור, משטח קשיח שעליו בית הדפוס מדביק נייר אשר הודפס באופן דיגיטלי. משום שפני השטח של הקאפה הם חלקים, עבודת ההדפסה נעשית עם רמת גימור גבוהה ביותר. בהתאם, ההדפסה על הקאפה מעניקה לתמונה שלכם מראה מדהים וחלומי. • אין צורך במסגרת לתמונה המודפסת על קאפה עבודת הדפסה על חומרים קשיחים כדוגמת קנבס וקאפה כוללים תהליך עבודה נוח ויעיל בזמן ובאיכות התמונה. בניגוד להדפסה על קנבס, הדפסה אשר לרוב דורשת מסגור בכדי ליצור לה יציבות ותחושה של המשכיות התמונה, להדפסה על קאפה אין צורך בכך. בהתאם לכך, אין תחושה של "כובד" או של רשמיות, וכתוצאה מכך, היא מותאמת למגוון צרכים רב יותר. בין אם מדובר בשלטי הכוונה של עסקים שונים או הסברה, הדפסה על קאפה תסייע למטרה שלכם באופן המיטבי.

האיכויות הרבות של הקאפה

עבודת ההדפסה על קאפה היא כלי שיווקי לעסקים רבים, כמו גם המתנה המושלמת למשפחה המעוניינת בתיעוד מרהיב של חייהם. לצורך כל זאת, דרוש בית דפוס מקצועי אשר יסייע לכך במשימה זו. גרף פרינט ל.נ בע"מ מתמחים בהדפסה על קאפה, ומבצעים זאת במיומנות רבה. אנו נסייע לכם לא רק בהדפסת התמונה בהתאם לצרכים שלכם, אלא גם בשמירה על עמידותה לאורך שנים רבות.