הדפסה על קנבס

בין אם מדובר בהזמנות לחתונה או בכרטיסי ביקור לעוסק פטור, כולם דורשים גרפיקה מעניינת, בחירת נייר מתאים והדפסה מקצועית של המוצר. לצד כל אלו, על חברות הדפסה לגלות ידע רב בתחום מורכב ומעניין לא פחות: הדפסה על קנבס. רגע שבירת הכוס בחופה, או יום הגיוס לצה"ל – כולם רגעים בחייו של כל אדם בישראל. הדפסת החוויה על קנבס לא רק תשמר את הזיכרון אלא תיצור גם אפקט אסתטי מקסים.

אפשרויות לבחירה

שירות זה מאפשר לך לשלוח ישירות אלינו קובץ גראפי מוכן אשר ברשותך, ואנו נדפיס אותו עבורך.

אספקה

צריכים עזרה? 08-9256712
סה"כ לפני מע"מ:
סה"כ לתשלום כולל מע"מ:

התהליך העיצובי של הדפסה על קנבס

הדפסת תמונה על קנבס היא תהליך הדורש חברת הדפסה מקצועית שתדע גם לעמוד בלוחות זמנים דחוק ועמוס – אך לא תתפשר על איכות התוצר הסופי. מה תהליך עבודה זה כולל? • השיטות העיקריות להדפסת תמונה על קנבס אחת השיטות הכי פופולריות להדפסה על קנבס משתמשת בטכנולוגיה המבוססת על צבע פיגמנטי. שיטה זו, שמוכרת גם בשמה הנוסף – ז'יקלה, כשמה כן היא: היא מתיזה צבע על הקנבס. אפשרות הדפסה זו כוללת, למעשה, ריסוס קל של דיו היוצר מיזוג עצום של יותר מ-500 צבעים יחדיו. הזרקת צבעים זו מאפשרת, בנוסף, מנעד רב של אפשרויות ספיגה של דיו לא רעיל. תהליך הדפסה ייחודי זה, הז'יקלה, מקנה לתוצאה הסופית צבעוניות, ולכידתו של רגע אמתי וחי. • מחירי התמונות – נקבע בהתאם לגודל התמונה תיעוד החוויה היפה ביותר בחייכם איננה צריכה לרושש אתכם וגם לא תבוא על חשבון איכות ההדפסה. חברות הדפסה מקצועיות רבות ידעו להמליץ לכם על עבודה מקצועית שתתאים לתקציב שלכם. בנוסף, ישנם מבצעים או הטבות לארגונים החוזרים ומעוניינים להמשיך בתהליך המיתוג של העסק שלהם.

הדפסת תמונות כתחום אמנותי בפני עצמו

אין ספק שיש ביכולתה של הדפסת תמונה על קנבס ללכוד חוויה מרגשת של משפחה או קבוצת חברים; רגע הנלכד ונדמה כי ידו של אמן מפורסם צייר אותה. צילומי חתן וכלה, הפתעה לסבא וסבתא עם תמונת ענק או תמונה בכניסה לבניין דירות או משרדים: גרף פרינט ל.נ בע"מ יעזור לכם יסייע לכם רבות בתהליך הדפסת התמונה ויעניק מהידע הרב והמקצועיות שלו.