הדפסה על שמשונית

הדפסה על שמשונית

אפשרויות לבחירה

שירות זה מאפשר לך לשלוח ישירות אלינו קובץ גראפי מוכן אשר ברשותך, ואנו נדפיס אותו עבורך.

אספקה

צריכים עזרה? 08-9256712
סה"כ לפני מע"מ:
סה"כ לתשלום כולל מע"מ:

הדפסה על שמשונית

החורף בפתח ואתה מעוניין לסגור את המרפסת מפני הסערה והגשם המתקרבים? מתקרבות בחירות לראשות העירייה והחלטת להתמודד? בין אם ברצונכם לפרסם את העסק שלכם או את הפסטיבל החדש שיצרתם, אין ספק ששימוש בבאנרים או בסככה מודפסת הם כלי פרסומי יעיל. כלי פרסומי זה כולל, למעשה, הדפסת שמשונית; הדפסה על גבי בד בולט ורחב יריעה העמיד בפני תנאי מזג האוויר השונים.

השיקולים שיש לקחת בעת הדפסת על שמשונית

אין ספק שהדפסה על שמשונית תיצור אפקט שיווקי מעולה לאירוע שלכם. עם זאת, עבור אלו אשר מעולם לא התעסקו קודם לכן עם סוג הדפסה זה: מה הם השיקולים שיש לקחת? • סוג הבד בעת ההדפסה סוגי הדפסה שונים דורשים סוגי בד מתאימים. הבד העשוי שמשונית, יהיה עשוי, לעיתים, מפי וי סי, חומר פלסטי גמיש למדי המספק הגנה מלאה ממים ואף אמיד לטווח ארוך. משום שמדובר ביריעה העשויה משלוש שכבות – כמו גם שכבה של למינציה, בהתאם, אין מקום לספק מדוע בד זה ביכולתו לשרוד תנאי מזג אויר קיצוניים. במידה ואתם מעוניינים בהצללה היוצרת תחושה של פרטיות יופי, יהיה רצוי להשתמש בדראלון. • סוג הדפוס על גבי שמשונית הדפסה על שמשונית תתבצע, במרבית המקרים, בהדפסה צבעונית ולצד הכיתוב ניתן לשלב גרפיקה או את לוגו החברה שלכם. בית דפוס בעל ידע וניסיון ידע להתאים את סוג הפונט, הצבעים והגרפיקה לכדי הדפסת שמשונית מצטיינת ובולטת לעין. • גימורים סביב שמשונית לאחר הבחירה בבד שמשונית וביצוע ההדפסה על הבד, חשוב, כעת, להתרכז, בגימורים המקיפים את ההדפסה. ישנם שלושה סוגים עיקריים של גימורים מסוג זה: תפירה מסביב, טבעות אלומיניום ושרוולים.

גרף פרינט ל.נ בע"מ – דפוס מקצועי על שמשונית

במידה ואתם זקוקים לבאנרים שיפרסמו את מסיבת הקיץ שלכם או את העסק החדש שלכם, גרף פרינט ל.נ בע"מ יידע לסייע לכם בתהליך ההדפסה ועד לשלב הגימורים. אנו בית בית דפוס מקצועי אשר יידע להתאים את סוג הבד, הגימורים והעמידות שלהם לסוג ההדפסה.