הדפסת מדבקות שקופות

מדבקות הן אחד הפריטים השימושיים ביותר, בכל תחום בחיים הפרטיים או העסקיים. המדבקות מלוות את האדם, אם בחדר האמבטיה בו מדבקות נמצאות על השמפו והפרפומריה, ואם במטבח, בו מדבקות מופיעות על מוצרי מזון, חד פעמי ועוד. הן שימושיות גם על כלי רכב בתור סטיקרים ובמסיבות. כמו כן, הן נפוצות בעולם העסקים- בין אם לצורכי מיתוג מוצרים, ומתנות לעסק, ובין אם לעיצוב ומיתוג המשרד עצמו.

אחד מסוגי המדבקות הנפוצים והשימושיים ביותר, הוא מדבקות שקופות להדפסה. אלו מדבקות שאפשר להדפיס עליהן כל דבר. כאשר מדביקים אותן, נדמה שהן בעלות חיתוך צורני וחסרות רקע. 

לכן שירותי הדפסת מדבקות שקופות, פותחים אין סוף אפשרויות יצירתיות במיוחד.

מאמר זה ירחיב על היתרונות שלהן, טכניקות ושימושים עם המדבקות השקופות, והמלצות לפני ההדפסה שלהן. 

היתרונות העיקריים של מדבקות שקופות 

מדבקה שקופה יוצרת מראה אלגנטי למוצר המוגמר. זאת מכיוון, שהיא משתלבת בצורה חלקה ומושלמת, עם המשטח עליו היא מודבקת. לכן היא מייצרת מראה מושך עין ומקצועי, המתאים למגוון רחב של יישומים.

להלן היתרונות העיקריים של מדבקות אלו:

1. רב שימושיות: למדבקות אלו, יש שפע של שימושים, בתעשיות השונות. הן מתאימות לחומר פרסומי, אריזה, מיתוג, שלטי מידע, קישוט ועוד. הן גם מאפשרות גמישות ויצירתיות, בהתאם לצורך המדויק בהן.

2. אסתטיקה: יש להן קסם אלגנטי וקו נקי, המשלים בפשטות כל עיצוב, ומשתלב, כאמור בכל משטח ורקע.

3. עמידות משופרת: מדבקות פוליאסטר עמידות בתנאי חוץ, מחזיקות מעמד גם בתנאי מזג אוויר קשוחים: חשיפה לאור שמש חזק, כמו בישראל, או תנאי מזג אוויר קיצוניים אחרים. כמו גשם, ברד, קור וחום. הן עמידות גם בשיפשוף ומגע תדיר, ולכן אידיאליות לשימוש פנימי וחיצוני כאחד, גם במקומות כמו דלתות זכוכית, בהן ידיים ממשמשות כל העת.

טכניקות ושימושים למדבקות שקופות

כאמור, מדפסת מדבקות שקופות מאפשרת יצירתיות רבה, לכן אפשר להשתמש במדבקות אלו במגוון צורות:

  1. הדפסה של אלמנט ספציפי: כמו לוגו, או טקסט, מאפשרת אלגנטיות עיצובית על קירות, דלתות, ריהוט ועל מוצרים ממותגים.

  2. חיתוך צורני: בגזירת מדבקה רגילה, קיימים שוליים שקשה להסיר בלי לפגום בהדפס עצמו. הדפסה על מדבקה שקופה, מאפשרת גזירה חלקית של השוליים. כך לאחר ההדבקה נראה, כאילו ההדפס בוצע ישירות על המשטח, בלי שימוש במדבקה. זאת למרות שישנם שוליים גם במדבקה זו, אך הם בלתי נראים.

  3. הדפסה דו צדדית: בהדפסה של מדבקה שקופה, אין צורך להדפיס פעמיים. הדבקה של מדבקה כזו על דלת שקופה, לצורך הדוגמא, גורמת להדפסה להראות משני צידי הדלת בלי טרחה כפולה. שימוש זה דורש כמובן הדפסה של אלמנטים שניתן להנות מהם משני צדדיהם. בהשוואה לטקסט, אותו ניתן לקרוא רק מצד אחד.

  4. דפים שקופים: שימוש בדף שלם, יכול ליצור אין ספור אפשרויות מצד עצמו. אם להדביק על חלון, וליצור דוגמא צבעונית לזכוכית. אם ליצור דוגמא לארון המטבח, או לכל שימוש אחר. יש המעדיפים, בהדפסת אלמנטים קטנים, להדפיס על דף שלם, ולחסוך מאמץ, בשמירה על כל הפריטים הקטנים, עד להדבקתם.

מדבקות שקופות, משמשות למגוון עצום של מטרות ושימושים: סימון מוצרים בחנות ובעסק, סטיקרים לרכב, לטלפון ולמחשב הנייד. עיצוב וסימון חלונות, משטחי זכוכית וקירות. קישוט בקבוקי מים, בגדים ומחברות, ועוד.

המלצות לפני הדפסת מדבקות שקופות

בעת הדפסה על מדבקה שקופה, יש חשיבות גדולה במיוחד, לבחירת שירותי דפוס בעלי מוניטין, שיש להם מומחיות להדפסת פרויקטים כמו זה. לחומר שקוף נדרשת מדפסת מתאימה, וציוד ייעודי. אחרת הדיו לא נתפס כמו שצריך על החומר. הוא עלול להמרח או לספק תוצאה פגומה.

איש מקצוע בעל מומחיות, ונסיון בהדפסת מדבקות אלו, יספק תוצאה איכותית ומדוייקת. יהיו לו המיכשור המתאים, וחומרי גלם איכותיים. בנוסף, הוא גם ידע לייעץ ללקוחותיו, להנחות אותם בבחירת העיצוב להדפסה, והתאמתו למדבקות השקופות באופן ספציפי, בחירת הגודל המומלץ ועוד. 

חשוב להתייעץ, על מנת לבצע אותו בצורה הטובה ביותר. זאת מכיוון שהעיצוב של המדבקות, הוא זה שאחראי על התוצאה הסופית, 

גרף פרינט בע"מ: מביאים את קדמת הטכנולוגיה לדפוס

דפוס גרף פרינט קיים כבר מעל 25 שנה. אנו מספקים את כל שירותי הדפוס, תחת קורת הגג שלנו, וגאים להציע לכם שירותי דפוס דיגיטלי, מהטובים בתחום. אנו מציעים לכם מגוון מחלקות לפי הצרכים שלכם, כך שנהיה בטוחים, כי תקבלו שירות, ומוצרים מעולים מהשורה הראשונה: דפוס אופסט, דפוס דיגיטלי, פורמט רחב, כריכיה וסטודיו לעיצוב.

אצלנו תהנו מקדמת הטכנולוגיה, החדשנית והמתקדמת ביותר. היא מאפשרת לנו לייצר תוצאות מהירות, מדוייקות ואיכותיות במיוחד. 

בין לקוחותינו נמנים מוסדות חינוך, עיריות, מועצות, מוסדות ממשלתיים, משרדי פרסום ועוד רבים, החוזרים אלינו שוב ושוב, ומקבלים את השירות המקצועי והמיוחד שלנו. 

נשמח לתת לכם שירות מעולה, ועבודה מקצועית ומהירה, בכל היקף של כמות, מסחרית או קטנה. אם אתם צריכים לעסק שלכם, לתנועת הנוער, לבית או למוסד הלימודים שלכם: מדבקות שקופות, צורניות, כרומו, בגליל, מדבקות לדיסק, ומדבקות הפוכות לחלונות. יש לנו אפשרות לספק את כל האפשרויות, במגוון גדלים וצורות.

צרו איתנו קשר בטלפון 08-9256712 ונשמח לעזור גם לכם.