הדפסת פנקסים

סיימת את ההתמחות בפסיכולוגיה קלינית וכעת את מעוניינת לעסוק בכך באופן פרטי? מזל טוב! השלב הבא העומד בפנייך הוא הנפקת פנקס כעצמאית. בין אם אתם זקוקים לפנקסי חשבוניות מס, פנקסי קבלות או אפילו פנקסי הזמנות, הדפסת פנקסים הוא תהליך מורכב הדורש התעמקות וירידה לפרטים הקטנים ביותר. לצד המחקר העסקי הנלווה להנפקת הפנקסים, עליכם, כעת, לצעוד לשלב הבא ולהתעמק בפן העיצובי שלהם.

הפן העיצובי בעת הדפסת פנקסים

יצאתם לדרך כלכלית עצמאית חדשה. כעת, אתם ניצבים בפני מבוך: לא רק ההיבט הפיננסי הסובב סביב ראיית החשבון שבכך, אלא גם ביצוע הדפסת הפנקס עצמו. אין ספק שניתן לעשות לבצע את מלאכת העיצוב וההדפסה הזו לבד וללא כל עזרה חיצונית. עם זאת, על מנת שנראות הפנקסים שלכם יראו מקצועיים, ראוי שתפנו לבית דפוס מקצועי שינפיק עבורכם פנקס מקצועי לא פחות. איזה חזון עיצובי תהליך זה כולל? הדפסת פנקסים • עיצובים על הפנקסים הצעד הראשון בעיצוב של כל פנקס הוא, ללא כל ספק, עיצוב הכיתוב על גבי הפנקס. בהתאם לסטטוס התעסוקתי שלכם – בין אם מדובר בפנקס חשבוניות או קבלות, עליכם לבצע מחקר אחר כל פרט רלוונטי וחשוב שרצוי שיופיע על גבי הנייר. בנוסף לבחירת הפורמט, יש לבחור את סוג הנייר, לבחור את המיקום בו יופיע הלוגו שלכם על גבי הנייר וכמובן, להקפיד לבחור את המספר ממנו הפנקס שלכם יתחיל – אחרת, בית הדפוס אוטומטית יתחיל את הפנקס החל מהספרה 1. • בחירת הגודל הרצוי של הדף עיצבתם את הלוגו שלכם, מיקמתם אותו על גבי הנייר ובחרתם בפורמט הרלוונטי שישרת אתכם נאמנה לאורך הקריירה העצמאית שלכם. כעת, עליכם לבחור את גודל הדף עליו יודפס הפורמט: בין אם מדובר בדף A4, A5 או אפילו A6, בהתאם לכך תודפס הגרפיקה על גבי הנייר הנבחר.

הבחירה בגרף פרינט ל.נ בע"מ בדרך לעצמאות כלכלית

בהתאם לבחירות העיצוביות האלו, בית הדפוס גרף פרינט ל.נ בע"מ יפעל באופן מקצועי ויידע לסייע ולהתאים את סוג הפנקס והדפסתו לבקשת הלקוח – תוך התעקשות על מקצועיות ללא פשרות.