הדפסת קטלוגים

סיימתם להתמחות באדריכלות ואפילו עובדים במקצוע מספר שנים? אולי חנות הרהיטים שלכם מלאה בפנינים מעוצבות? הדפסת קטלוגים שיציגו את הניסיון ואת יצירות המופת שלכם על גבי דפי כרומו יסייעו לכם לפרסם את החזון העיצובי שלכם. בין אם מדובר בשימוש בנייר איכותי, עימוד מדויק, גרפיקה מעניינת על גבי הכריכה, או חיתוך הנייר – הדפסתם של הקטלוגים המקצועיים שלכם הוא חלק חשוב לאין ערוך לצורך המיתוג העסקי שלכם.

החזון העיצובי העומד מאחורי הדפסתם קטלוגים

אין ספק שעיצובם של קטלוגים והדפסתם הם משימה מורכבת ומושקעת בכל קנה מידה, ובמיוחד בהשוואה לעבודות הדפסה אחרות כדוגמת כרטיסי ביקור או סיכות דש. אמנם כולם מהווים כלי פרסומי מעולה – בין אם מדובר בעוסק פטור או בחברה וותיקה המחפשת להמציא עצמה מחדש. עם זאת, הדפסתם של קטלוגים מקצועיים, הכוללים עמודים רבים ומייצגים את העסק בפועל דורשים התאמה רבה יותר בין מספק פרטים במקביל. מה תהליך זה כולל? הדפסת קטלוגים • העיצוב הגרפי של הקטלוג תהליך העיצוב הגרפי והעימוד של כל תמונה ותמונה הוא חלק אינטגרלי לאורכה של הפקת קטלוג. השלב הראשון הוא בחירת קונספט עיצובי שישקף באופן המקצועי והמכובד ביותר את העסק או את יצירות האמנות שלכם. הדגשים החשובים בעת תכנון החזון העיצובי כולל, בין השאר, עיצוב הכריכה והגרפיקה שתופיע עליה, ואף הכיתוב על הכריכה ולאורכו של הקטלוג. • בחירה בסוג הדפוס בין אם דפוס או אופסט, בחירת סוג הדפוס לקטלוג הוא שלב נוסף והכרחי בעת הכנת הקטלוגים לקראת הדפסתם. כמות הדפים והשימוש בצבע לאורכו של הקטלוג ישפיעו באופן ישיר על הבחירה של הדפוס ובהתאם גם על הכריכה, גודלו של הקטלוג, וכמובן גם הגימורים שלו.

התאמת הראייה האסתטית ללקוח

לאור כל זאת, אין ספק שיש צורך בהקפדה על כל הפרטים – קטנים כגדולים. בהתאם לכך, הדפסת הקטלוגים המקצועיים שלכם דורש יד מכוונת של בית דפוס מקצועי. גרף פרינט ל.נ בע"מ הוא בית דפוס עתיר ניסיון שיידע להתאים את סוג הקטלוג והחזון העיצובי שלו למיתוג שברצונכם להעביר.