הזמנות לאירועים

מתחתנים, חוגגים בר/ת מצווה, נולד ילד/ה או סתם איזה יום הולדת או מסיבה מבחר ענק של הזמנות לבחירתך בעיצובים מרהיבים

סוגי הזמנות לאירועיםהזמנות לאירועים

בגרף פרינט תמצאו מגוון רחב של הזמנות לאירועים. כיום, כמעט כל אירוע, מבר מצווה וחתונה ועד יום הולדת עגול זוכים להזמנה מושקעת המחמיאה לאורחים ומגדילה את הסיכוי שיגיעו ליום המיוחד כל כך עבורכם. אצלנו תוכלו למצוא הזמנות פשוטות המודפסות על נייר כרומו עבה במגוון צבעים, לשדרג את ההזמנות עם הטבעה מיוחדת או להדפיס הזמנות לאירועים על נייר פנינה ונייר בד בגווני שמנת או לבן. כל אחת מההזמנות מעוצבת עבורכם באופן אישי על ידי צוות הגרפיקאים שלנו או מודפסת על פי קובץ באיכות גבוהה שסיפקתם לנו מבעוד מועד.

איזו כמות של הזמנות לאירועים ניתן להזמין?

אנו מדפיסים הזמנות לאירועים בכל כמות. החל מעשרות בודדות של הזמנות ועד לאלפים. כל ההזמנות מגיעות ישירות עד אליכם במשלוח מיוחד או ניתנות לאיסוף על ידכם. ההדפסה מתבצעת באמצעות מכונות דפוס דיגיטלי איכותיות בעלות רמת דיוק גבוהה של צבע. בניגוד למדפסות האופסט המוגבלות לקשת צבעים קבועה, הזמנות לאירועים המודפסות באופן דיגיטלי מאפשרות גמישות רחבה יותר של גוונים.

מטביעים על גבי ההזמנה את שמכם או סמלים וטקסטורות

על מנת להעניק להזמנה מראה ייחודי, תוכלו לבחור הטבעה בגוונים מטאליים כמו כסף וזהב המדגישה את שמכם, את התאריך או את האירוע המיוחד. תוכלו להשתמש בהטבעה גם על מנת להוסיף טקסטורה יוקרתית או טבעות מוזהבות להזמנות חתונה. תנו לדמיון שלכם לפרוש כנפיים - כי אצלנו השמיים הם הגבול.