הדפסת חוברות

הדפסת חוברות מודפסים על מספר סוגי נייר לבחירה כרומו / נטול עץ במשקלים שונים. בגדלים שונים לבחירה בהדפסה דיגיטלית צבעונית או שחור לבן איכותית ישנה אפשרות צד אחד או בשני צדדים. ניתן לכרוך בכריכת סיכות / בספירלה פלסטיק / מתכת / הדבקה חמה.

אפשרויות לבחירה

שירות זה מאפשר לך לשלוח ישירות אלינו קובץ גראפי מוכן אשר ברשותך, ואנו נדפיס אותו עבורך.

אספקה

צריכים עזרה? 08-9256712
סה"כ לפני מע"מ:
סה"כ לתשלום כולל מע"מ:

הדפסת חוברות

חוברות מסמלות הרבה מעבר לקבוצת דפים המאגדת בתוכה שורות של מילים. הורים לילדים וזקוקים לחוברות עבודה עבורם? אולי סיימתם זה מכבר את השירות הצבאי ואתם זקוקים לחוברות תרגול פסיכומטרי כדי להתקבל לאוניברסיטה? הדפסת חוברות, אין ספק, טומנות בחובן תפקיד חקר ערך עם פוטנציאל לספק ידע לקהילות רבות ומגוונות.

תהליך הדפסת החוברות

בין אתם זקוקים לחוברות הדרכה על מחשב או אפילו חוברות צביעה, חשוב ליצור קשר עם בית דפוס מקצועי שיסייע לכם בתהליך הדפסת החוברות. מה תהליך הדפסה זה כולל?

• סוג הדפוס – בהתאם לסוג ההדפסה ישנם שני סוגי דפוס עיקריים בשימוש נפוץ: אופסט ודיגיטלי. שתיהן מסמלות שיטות הדפסה מקצועיות, מוקפדות ומדויקות. במקביל, הן מיועדות לעבודות הדפסה שונות, כך שרצוי להתאים את סוג העבודה לשיטת ההדפסה: דפוס האופסט כולל מספר שלבים, עובדה המאטה את תהליך ההדפסה, אך תורמת לרמת דיוק גבוהה כמו גם לכמות הדפסה בכמות מסחרית תוך שמירה על איכות גבוהה. באמצעות הדפוס הדיגיטלי, לעומת זאת, אין צורך להתחייב לכמויות גבוהות של הדפסה, ובהחלט ניתן להדפיס מיד – וללא הכנות מתישות עד לרגע ההדפסה. עם זאת, השימוש בצבעים הוא מינימלי באופן יחסי לזה שבאופסט. כאמור, בית דפוס מקצועי יידע להסביר מה מתאים עבורכם. • עימוד מקצועי של דפי החוברת כאשר בית דפוס ניצב בפני משימת הדפסה של חוברת, מדובר הרבה מעבר להדפסתם של הדפים. משום שהחוברת מורכבת ממספר רב של עמודים מודפסים, כאשר לעיתים ישנה הדפסה משני צדי הדף, חשוב לבצע עימוד מדוקדק המאפשר הידוק אמצע וקיפול כך שיתאפשר דפדוף בסדר הכרונולוגי של העמודים. • סוג הכריכה חוברות הדרכה מקצועית, לרוב, יהיו ייצוגיות ורשמיות בהרבה בהשוואה לחוברות צביעה או חוברות עבודה לילדים. בהתאם, ראוי להתאים את סוג הכריכה ואת הגרפיקה עליה לסוג עבודת ההדפסה. אפשרויות הכריכה הן רבות, וכוללות, בין השאר, כריכה קשה או רכה, או אפילו שימוש בספירלה.

שירותי הדפסה מקצועיים

בין אם אתם סטודנטים, אנשי חינוך או תלמידים, אצל גרף פרינט ל.נ בע"מ תזכו לשירותי הדפסה איכותיים של חוברות. החל מהדפסת החוברת, כלה בעימוד שלה ועד כריכתה – אנו נעזור לכם בכל שלבי התהליך.