חיתוך לייזר

שילוט וכרטיסי ביקור הם חלק בלתי נפרד ממערך קידום עסק. אין זה משנה אם תבחר בעץ או בפרספקס כחומרי גלם לצורך קידום העסק שלך, הם זקוקים לחיתוך שיציג את המסר בבהירות ובאופן נעים לעין. במקביל, בתי דפוס רבים מציעים שירות מסוג זה, בו הם מציעים עבודה מדויקת של חיתוך התמונה או השלט; חיתוך לייזר ממוקד ומדויק.

חיתוך לייזר - חומרי הגלם השונים

באלו פרטים על בית דפוס מקצועי לשים את מרב תשומת הלב במהלך פעולת חיתוך לייזר? חיתוך לייזר • חיתוך עץ בלייזר בין אם אתם מעוניינים לייצר מסגרת לתמונה או לעצב את השלט המופיע בכניסה לבית או למשרד שלכם, נקודת המפגש בין הפיתוחים הטכנולוגיים לבין עץ כחומר גלם מאפשרים עיצובים פנומנליים ואסתטיים. חיתוך בלייזר ניתן לבצע בשלל סוגי עץ, כמו למשל אורן, בוק צפצפצה ועוד. אין ספק שכל סוג תואם לעבודות עיצוב וחיתוך שונות, והן בהחלט מושפעות גם מצבע העץ והמרקם שלו. בית דפוס מקצועי ידע להמליץ על העץ הרלוונטי לעבודת החיתוך בלייזר וליישם עבודת חיתוך כהלכה. מעבר לחיתוך עץ בלייזר, ניתן גם לחרוט על סוגי העץ ואף לצרוב ובכך ליצור מוצר בעל רמת גימור מעולה. • חיתוך פלסטיק בלייזר אקריל, פרספקס, פי וי סי, דלרין או פוליאמיד: משום שישנם סוגי פלסטיק רבים ומגוונים, המתאימים לשלטים, לוחות ומוצרי קידום ושיווק אחרים – בהתאם, בית דפוס עתיר ניסיון ידע להתאים את סוג הפלסטיק לעבודת החיתוך הנדרשת. משום שדלרין, לצורך הדוגמא, הוא איננו חומר גלם קשה או בעייתי באופן יוצא דופן, חיתוכו בלייזר, בהתאם, יתבצע באופן מהיר, נקי ומדויק.

חיתוך לייזר – הבחירה הנכונה בבית הדפוס הנכון

בעת תהליך חיתוך לייזר, אין ספק שחומר הגלם משפיע רבות על עיצובו של הפריט ועל הגימור של תוצר הסופי. בשל כך, אתם מוזמנים לפנות לגרף פרינט ל.נ בע"מ, בית דפוס מקצועי ומיומן, אשר יידע לייעץ לכם ולהתאים בין מהות המוצר לבין חומר הגלם – וזאת בכדי שעבודת החיתוך בלייזר תהיה מושלמת.