יומן בעיצוב אישי

פרסום העסק שלכם, בין אם רק הקמתם אותו ובין אתם מעוניינים למתג אותו מחדש, הוא משימה חשובה לאין שיעור. כרטיסי ביקור, עטים ממותגים, הדפסת קטלוגים ופנקסים: כולם מהווים חלק ממערך שיווק שחשוב לתכנן ולהוציא אל הפועל. יומן בעיצוב אישי הוא דוגמא ואמצעי נוספים למיתוג של העסק שלכם. במידה וביכולתכם להקצות לכך תקציב, אנא קחו בחשבון את היומן הממותג.

יומן בעיצוב אישי – כיצד עושים זאת נכון?

יומן בעיצוב אישי הוא, כאמור, בחירה מעולה לשיווק המותג שלכם. ישנם פרטים חשובים שתיקחו בחשבון בתחילת עיצוב היומן. יומן בעיצוב אישי • התאמת עיצוב היומן האישי ללקוח יומן אישי הוא, לרוב, כלי שימושי לניהול פגישות עסקיות. בהתאם, חשוב לעצב את היומן האישי בהתאם ללקוח הפוטנציאלי אליו אתם מעוניינים לשלוח את המוצר הפרסומי הממותג שלכם. מה מיוחד ביומן אישי ממותג ומדוע חשוב להתאים אותו ללקוח הפוטנציאלי? בעלי עסק, כלומר קהל היעד אליהם אתם פונים, ישמחו לקבל יומן אישי נוח לכתיבת הפגישות שלהם. בין אם מדובר בעורכי דין או באדריכלים, עיצוב מושקע על גבי השער הראשי והסידור הפנימי של החודשים והימים, כמו גם תמונות ואמרות כנף הן טאץ' שיעשה את ההבדל. • היתרון שביומן אישי מודפס לצד התפתחות הטכנולוגית, הנושאת עמה גם התפתחויות ביצירת יומנים אישיים ועיצובם, מרבית האנשים יעדיפו להשתמש ביומן מודפס. אין ספק, כאשר שום דבר איננו בטוח ו-וודאי בעולם הדיגיטלי, יומן אישי מודפס מהווה פתרון בטוח, נוח ואמין. בנוסף, המעמד עצמו בו בעל עסקים מעניק יומן אישי כמתנה ללקוחות פוטנציאליים נושא חשיבות סמלית. אין ספק שהלקוח העסקי האפשרי שלכם יעריך את ההשקעה ואת המשאבים שהשקעתם ביצירת היומן האישי. בנוסף, מדובר בהרבה מעבר למתנה – מדובר בהבטחה ליצירת קשרים עתידיים. ובעסקים כמו בעסקים, הטאץ' האישי והקשרים החבריים הם חלק בלתי נפרד.

הטאץ' האישי ביצירת קשרי עבודה

הדרכים ליצירת קשרים עסקיים הם, כאמור, רבים ויצירתיים. יומן בעיצוב אישי הוא דרך נפלאה ליצור קשר עבודה בלתי נשכח. בין אם בחרתם בכריכה קשה או רכה, בדף נייר עשוי מעץ או אקולוגי, גרף פרינט ל.נ בע"מ ילוו אתכם לאורך תהליך עיצוב היומן האישי והדפסתו.