יומנים ממותגים לעסקים

הגיע ערב ראש השנה ואתם מתלבטים איזו מתנה להעניק לעובדים שלכם? מעוניינים למתג את העסק שלכם מחדש ותוהים כיצד תוכלו להגיע ליותר לקוחות? שוק המוצרים הממותגים הנושאים את לוגו החברה הוא רב ובעל פוטנציאל מסחרי רב. בהתאם, יומנים ממותגים יוכלו לסייע לכם במיתוג שלכם. לצד הלוגו המופיע המוצר, תהליך העיצוב של היומנים הוא תהליך מורכב ומעניין.

מנעד רחב של יומנים ממותגים

יומנים ממותגים טומנים בחובם מבחר רב של עיצובים. בואו נסקור, כעת, את חלקם. יומנים ממותגים • מולטי פד בעולם העבודה של ימינו, עבודה מול המחשב היא בלתי נמנעת ואף מכריעה לתפוקת העבודה וליעילותה. בהתאם, שימוש בעכבר המחשב הוא חלק אינטגרלי מעבודה יומיומית זו. כאשר אתכם זקוקים לבדוק זמינות תאריך לפגישת עבודה או מתי יגיע החג הבא – מולטי פד עכבר ממותג, עליו מודפס יומן שנתי או אפילו שבועי יתרום ליעילות העבודה ולתכנון המוקדם שלכם. כמובן שקיימים פרמטרים רבים לעיצוב המולטי פד הממותג הנ"ל; עיצוב הכולל הרבה מעבר לבחירה של עימוד התאריכים על פד העכבר. בית דפוס מקצועי יסייע לכם בבחירות נוספות כמו חומר הגלם ממנו עשוי פד העכבר כמו גם בבחירת הצבעים שלו. • יומן משרדי לצד הפריטים הממותגים בסגנון מולטי פד ממותג ובתוכו לוח שנה, ישנם גם הפריטים היותר קלאסיים. היומן המשרדי הוא בהחלט אחד מאותם פריטים קלאסיים. עם זאת, מתן תשומת לב לפרטים הקטנים הופכים את היומן המשרדי הממותג לגדול ומרשים הרבה יותר. הפרמטרים העיצוביים כולל, לדוגמא, את עיצוב הכריכה: בין אם ברצונכם בכריכה קשה או רכה, צבעונית או מוקפדת ואחידה יותר – כריכת היומן היוקרתי היא אספקט יצירתי חשוב. אספקטים נוספים כוללים יומן עם שרוך משי לסימון יום או שבוע העבודה, כמו גם הגדרת שורה לכל חצי שעה, יסייעו למשתמשים ביומן הממותג ויקלו על מלאכת הנגשת המידע עבורם.

שירותי מיתוג מודפסים ויצירתיים

אין ספק שלקוחות המשתמשים ביומנים עם לוגו החברה חושפים ונחשפים ללקוחות פוטנציאלים. נעבר לכך, מיתוג העסק באמצעות יומן ממותג הוא בגדר השקעה משתלמת לעסקים. גרף פרינט ל.נ בע"מ הוא בית דפוס מקצועי ויצירתי המציע שירותי הדפסה ממותגת.