כרטיסי גירוד

כרטיסי גירוד

הזמנת כרטיסי גירוד כרטיסי גירוד בעיצוב אישי מבחר אזורי גירוד משתנים בצורות לבחירה. אפשרות למספר זכיות משתנות לפי כמות. הכרטיסים מודפסים ע"ג נייר כרומו 300 גר' איכותי בתוספת למינציה מט או מבריקה לבחירה. הכרטיסים מודפסים צד או שני צדדים. זמני אספקה מהירים... להזמנות: 08-9256712

אפשרויות לבחירה

שירות זה מאפשר לך לשלוח ישירות אלינו קובץ גראפי מוכן אשר ברשותך, ואנו נדפיס אותו עבורך.

אספקה

צריכים עזרה? 08-9256712
סה"כ לפני מע"מ:
סה"כ לתשלום כולל מע"מ:

שיווק עסק באמצעות כרטיסי גירוד? בהחלט!

אתם עובדים קשה בשיווק העסק שלכם, יוצאים במבצעים והנחות, משקיעים תקציבי פרסום משמעותיים בחשיפה של המותג במקומונים ובאתרי האינטרנט השונים. אך עדיין מחפשים את הדרך החדשה לשיווק, זו שתבדל אתכם מאחרים, שתסמן ללקוחות שלכם שאתם חדשניים, שתגרום להם לרצות לחזור אליכם והכי חשוב – שתהפוך אותם מ"עוברי אורח" בעולמכם ללקוחות קבועים. אם גם אתם רוצים להצליח לכבוש את לקוחותיכם, הכירו את אחת הדרכים המדליקות והחדשניות ביותר לשיווק העסק – כרטיסי גירוד.

מה הקשר בין כרטיסי גירוד לקידום העסק?

כרטיסי גירוד הם אמצעי מצוין לקידום מכירות. זהו ערוץ מעולה לפנייה ללקוחות פוטנציאליים ודרך נהדרת להשאיר אותם במתח לקראת הפרס שיקבלו אם יזכו. אם יצא לכם לאחרונה לרכוש כרטיסי "חישגד" של מפעל הפיס, אתם וודאי זוכרים את המתח וההתרגשות שעברה בכם רגע לפני שגיליתם מה מסתתר מאחורי המשטח הכסוף? יש משהו בציפייה הזו שגורם לנו להתחבר למותג, להמתין לקבלת הפרס וכשאנחנו אכן זוכים בו, אנחנו מרגישים ברי מזל, גם אם מדובר בפרס קטן. זו בדיוק הפסיכולוגיה שעומדת מאחורי כרטיסי גירוד לקידום העסק.

אז איך זה עובד?

בשלב הראשון מחליטים מה הפרס? זו יכולה להיות הנחה לרכישה הבאה, מתנה בכל קנייה מעל סכום מסוים או צ'ופר כלשהו ללא התניה בתאריכים מסוימים. בשלב הבא יהיה עליכם לעצב כרטיסי גירוד בהתאם לרוח המותג ובסוף – להדפיסם. כרטיסי גירוד זוהי דרך מצוינת להטביע את חותם החברה שלכם בתודעת הלקוח בין אם הוא זכה או לא.