לוח שנה מגנטי

לוחות שנה ממותגים הן מתנות מעולות עבור קרובי משפחה כאשר ערב ראש השנה מתקרב. מעבר לכך, הם מהווים כלי שיווקי הממתג עסק חדש או מתפתח המפתח את עובדיו ואת קהל לקוחותיו כאחד. לוחות שנה ממותגים הם רבים ומגוונים, כאשר אחד מהם הוא לוח שנה מגנטי. בזכות תזכורת ממותגת זו, תהיו סמוכים ובטוחים שהלקוחות שלכם יזכרו אתכם לאורך השנה.

פרמטרים שונים בעיצוב לוח השנה המגנטי

במידה ואתם מפנקים את הלקוחות שלכם במתנה, אז לכל הפחות שתהיה שימושית. בהתאם, לוח שנה מגנטי הוא אחת המתנות הנפוצות שלא רק יהיו מתנה שימושית ויישומית ביומיום שלהם, אלא גם תזכורת קבועה וממותגת לעסק שלכם. לוח שנה מגנטי • עיצובו של לוח השנה הממוגנט בין אם מדובר בלוח שנה ממוגנט גדול או קטן, רצוי שיהיה צבעוני ככל הניתן, כדי שיוכל למשוך את תשומת הלב המרבית, ובהתאם, יצור פרסום אפקטיבי. בנוסף, ומשום שלוחות שנה – גם אם הם מגנטים – מיועדים לתזכורת של תאריכים שונים, חשוב שתהיה אפשרות לכתוב, למחוק ולעצב באופן אישי את לוח השנה בהתאם לאירועים השונים. • לוח שנה מגנטי למקרר או לדלת הבית לוח שנה מגנטי מעוצב מיועד, לרוב, ללקוח פרטי ופחות לזה המסחרי. מדובר ברעיון שיווקי המתאים לעסקים קטנים שהתקציב שלהם הוא בהתאם, ומעוניינים בקידום העסקים שלהם. כאשר מתכננים את לוח השנה הממוגנט למקרר, ישנם מספר פרמטרים שחשוב לקחת בחשבון: גודל הלוח הוא בהחלט אחד מהם. ישנו, ראשית, הגודל הכללי של הלוח השנה, וניתן לעצב אותו סביב סדר גודל של כ-18 ס"מ על כ-10 ס"מ. במקביל, גודל המגנט יהיה שונה וקטן יותר – בהפרש של כ-10 ס"מ פחות מהלוח הגדול.

קידום העסק – שירות עד הבית

בשל היותם נפוצים, ניתן להשיג לוחות שנה מגנטיים גם בבתי הדפוס עצמם וגם דרך אתרי האינטרנט שלהם. בהתאם לכך, אתם מוזמנים ליצור קשר עם גרף פרינט ל.נ בע"מ. השירותים שלנו זמינים בכל דרך תקשורת הנוחה לכם, ובה אנו מציעים שירותי לוחות שנה מגנטיים שישפרו את קידום העסק הממוקד שלכם.