הדפסת מדבקות

הדפסת מדבקות במגוון סוגים

מחפשים שירות הדפסת מדבקות במגוון צבעים ולמגוון מוצרים? בגרף פרינט אנו מתמחים בהדפסות של מדבקות לדיסק, מדבקות למוצרים המגיעות בגליל, במדבקות שקופות עם כיתוב או עם לוגו וכן מדבקות בהן הדבק נמצא בחלק הקדמי של המדבקה להדבקה על רכבים.


הדפסת מדבקות על כל חומר בכמויות שונות

המדבקות שלנו יכולות להיות מודפסות על נייר לתנאי פנים או על פוליאסטר ולהתאים גם לתנאי חוץ. תוכלו לבחור אם אתם מעוניינים בשירות הדפסת מדבקות בכמויות גדולות המתאימות לעסק או הדפסה של מדבקות בודדות למטרות פרסום.

הדפסת מדבקות בכל צורה

אנו מציעים גם הדפסת מדבקות בצורות שונות הנחתכות עם גיליוטינה מיוחדת שמשווה למדבקת צורת מלבן, ריבוע, אליפסה או עיגול. מדבקות אלה מכונות מדבקות צורניות והן בולטות לעין ומתאימות לשלל פריטים. כאשר בוחרים מדבקות אפשר להגדיר מראש מה יהיה הגודל המדויק שלהן ולהתאים אותן גם למוצרים כמו בקבוקי תמרוקים, קופסאות מזון או מוצרים נוספים.

צבעי ההדפסה ועיצוביה

ניתן להזמין מדבקות בצבע מלא או לבחור ברקע וצבע אחד. את עיצוב המדבקה אפשר לבצע על ידי הגרפיקאים המיומנים שלנו אשר יוכלו להציע מגוון עיצובים או שתוכלו לשלוח לנו קובץ שהוכן על ידכם. אנו מדפיסים במגוון רחב של פונטים בעברית ובשפות אחרות, הגדלים המתאימים לצפייה במדבקה מרחוק (כמו מדבקות לחנייה או לשילוט על עמוד) או בפונט קטן מאד המותאם למוצרים בגודל כף ידכם. לקבלת הצעת מחיר מותאמת אישית לפרויקט ההדפסה שלכם צרו קשר עמנו עוד היום.