מדבקות רשת

מדבקות רשת

אפשרויות לבחירה

שירות זה מאפשר לך לשלוח ישירות אלינו קובץ גראפי מוכן אשר ברשותך, ואנו נדפיס אותו עבורך.

אספקה

צריכים עזרה? 08-9256712
סה"כ לפני מע"מ:
סה"כ לתשלום כולל מע"מ:

מדבקות רשת לרכב- פרסומת על גלגלים


מחפשים לפרסם את המותג שלכם תוך כדי תנועה? בואו לגלות מבחר מדבקות רשת איכותיות לרכב.

מדבקת רשת לרכב היא דרך ייחודית לעיצוב הרכב שלכם. מדבקות חלון לרכב יכולות להוסיף עניין, יופי ואישיות לרכב שלכם, כמו כן, יכולות לשמש בתור מדבקות פרסום לרכב.

מדבקות רשת לחלונות הרכב עשויות מחומר פלסטי דמוי רשת,  המדבקות זמינות במגוון רחב של צבעים, גדלים ועיצובים. ניתן למצוא מדבקות עם תמונות, סמלים, טקסט להשראה או כל עיצוב אחר שאתם אוהבים ולהדביק בקלות על כל חלק של הרכב שלכם.


מדבקות רשת של Graf Print


- נראות ללא תחרות- מדבקות הרשת שלנו נועדו למשוך תשומת לב מבלי לחסום את הנוף. החומר המחורר מאפשר לאור לעבור ומספק תנאי ראייה ברורים מבפנים.

- עמידות- מדבקות לחלון רכב עשויות מחומרים מהשורה הראשונה, מדבקות הפרסום לרכב שלנו עמידות בפני תנאי מזג אוויר, דבר שהופך אותן לעמידות לאורך זמן. אנו מבטיחים שעם מדבקות לחלון אחורי של Graf Print המסר שלכם יישאר ברור לאורך שנים.

- השמה והסרה קלה- מדבקות הרשת שלנו מיועדות להתקנה והסרה ללא טרחה, מבלי להשאיר שאריות מאחור. בשל כך, אתם יכולים לעדכן את הפרסומת שלכם ללא מאמץ או להחליף פרסום לפי הצורך.

-הצללה- מדבקות רשת משמשות גם בתור מדבקות הצללה לרכב, זו דרך יעילה להגנה מפני קרני השמש. המדבקות עשויות מחומר מיוחד המאפשר להן לחסום חלק מקרני השמש, ובכך לסייע בהפחתת ההתחממות של הרכב והגנה על הצבע שלו.


מדבקות רשת לרכב משמשות למטרות כמו: 

- קמפיינים לקידום מכירות- מדבקות רשת הן כלי פרסום רב עוצמה לעסקים. ניתן להפוך את הרכב שלכם לשלט חוצות נע, וכך להגיע לקהל רחב יותר וליצור באזז למותג שלכם.

- התאמה אישית- הציגו את הסגנון והאישיות שלכם עם מדבקות רשת מותאמות אישית לחלונות. הוסיפו נופך של כישרון לרכב תוך הגנה על הפרטיות שלכם.

כאן ב Graf Print אנו מספקים ללקוחות שלנו מדבקות רשת איכותיות, ומציעים מגוון רחב של אפשרויות עיצוב שיתאימו לכל טעם וצורך. אנו משתמשים בטכנולוגיה חדשנית המספקת מדבקות לחלונות רכב בעלות חדות תמונה יוצאת דופן וצבעים חיים. כך, ניתן להותיר רושם בכל מקום בו אתם נוסעים.
בואו לגלות את אפשרויות הפרסום עם המבחר המוביל שלנו של מדבקות רשת למכוניות. 
בקרו עכשיו באתר שלנו למידע נוסף והצעת מחיר.