מתקני תצוגה

מתקני תצוגה באיכות גבוהה לחנויות

מתקני תצוגה לחנויות הם כלי חשוב בכל עסק קמעונאי, סטדנים אלה עוזרים למשוך את תשומת לב הלקוחות למוצרים או לשירותים המוצעים להם. זאת על מנת להקל על הלקוחות למצוא את מה שהם מחפשים, וכן לעודד אותם לרכוש יותר.

ישנם סוגים רבים ושונים של סטנדים ומתקני תצוגה, כדוגמת מתקן מגנטי לפרסום דו צדדי בגודל 160/60 ס"מ, אשר ניתן להחליף את הפרסום בו בקלות. למעשה, סטנדים לחנויות מגיעים בכל מיני צורות וגדלים שונים, על פי מידת הצורך ומטרות הפרסום. דוגמא נוספת היא רול אפ, מתקן תצוגה אשר מטרתו לשמש כשלט שניתן לשאת ממקום למקום, וכן להרכיב ולפרק בקלות. מתקן זה קל לאריזה ושינוע, וכן ניתן להזמינו בגדלים שונים. 

 

כאשר אתם בוחרים אביזרי תצוגה לחנויות, חשוב לקחת בחשבון את הצרכים הייחודיים שלכם. הנה כמה דברים שכדאי לשקול:

  1. סוג המוצרים או השירותים שאתם מציעים יקבע את סוג מתקני התצוגה שאתה צריכים. 
  2. גודל החנות שלכם- גודל החנות יקבע את גודל מתקני התצוגה שאתם יכולים להשתמש בהם. אם יש לכם חנות קטנה, תצטרכו לבחור מתקני תצוגה קטנים יותר.
  3. התקציב שלכם- מחירי מתקני תצוגה משתנים בהתאם לגודל, סוג וחומר הגלם מהם הם עשויים. לכן, כדאי לקבוע תקציב לפני שאתם מתחילים לחפש מתקני תצוגה.

 

 

יתרונותיהם של מתקני תצוגה 

- נראות חזותית - ניתן להותיר רושם רב באמצעות תצוגות אשר לוכדות את תשומת הלב הלקוחות ולהציג באופן יעיל את המוצרים.

- מרחב אופטימלי- הגדילו את הפריסה והארגון של החנות עם פתרונות תצוגה מגוונים המנצלים ביעילות כל סנטימטר מהשטח הנתון.

- פוטנציאל מכירות גבוה- מתקני תצוגה המעוצבים בקפידה יכולים להשפיע באופן משמעותי על החלטות רכישה של הלקוחות, ולהוביל למכירות גבוהות יותר ואף לשפר את שביעות רצון הלקוחות.

- קל לשימוש- מתקני התצוגה שלנו הם נוחים ומאפשרים הרכבה, פירוק והתאמה אישית ללא טרחה, כל זאת בהתאם לצרכים שלכם.

 

ב-Graf Print, אנו מחויבים לעזור לכם לשפר את הנראות החזותית של החנות שלכם ולהניע את הצלחת העסק. מוזמנים לחוות את העוצמה של תצוגות מרשימות !

בואו וגלו מגוון רחב של מתקני תצוגה מהשורה הראשונה לחנויות ב-Graf Print, הסטודיו המוביל לדפוס, שלטים ועיצוב. מציאת פתרונות תצוגה מושלמים היא חשובה לשיפור הנראות החזותית של החנות וכן להגברת המכירות. לכן, אנו מציעים עבורכם מבחר מקיף של דוכנים, מנהלי תצוגה, אביזרים ומתקני תערוכה.