סיכות דש

לסיכות דש תפקידים רבים המסמלים הרבה מעבר לצבעוניות שלהם: בין אם מדובר באלמנט קישוטי שמרבית בני הנוער ישמחו לקשט באמצעותו את ילקוטם, או בכלי מחאתי עבור אנשים המשתתפים בהפגנות – סיכות דש טומנות בחובן ורסטיליות עצומה. לצד כל זאת, עסקים רבים בסיכות הללו רעיון שיווקי חזק, פופולרי ולא יקר התורם לנראות המותג של העסק.

הפרטים הקטנים היוצרים סיכות דש מיוחדות

כאמור, סיכות דש הן כלי יצירתי לתהליך המיתוג של עסקים ולנראות שלהם. אופציות עיצוב הסיכות וייצורן, בהתאם, הוא רחב. כמובן שבאפשרותכם לעצב את סיכות הדש בעצמכם. עם זאת, ובמקום לסמוך על תבנית שמצאתם במקרה באינטרנט – רצוי שתפנו לחברת עיצוב מקצועית שתדע לייעץ לכם וליישם עצות אלו במקצועיות. אלו דגשים חברת הדפסה מעולה תדע לבצע? סיכות דש • צורת הסיכה במידה והסיכה מיועדת לחברות התומכות בזכויותיהן של החיות, ארגונים אלו יבקשו לעצב את סיכת הדש, לדוגמא, בצורת חיות בית או פרא. חיילים המסיימים מסלול, למשל, יקבלו סיכות דש בצורת סמל היחידה שלהם. בנוסף, סיכות כפתור, העשויות מתכת, הן אופציה פופולרית ולא יקרה עליה ניתן להדפיס את המותג שלכם אותה, ואף לחלק לכמות גדולה של לקוחות פוטנציאלים. • צבע הסיכה סיכות דש רבות יכולות להיות בתבנית אחת אך בצביעה שונה. כלומר, שילובם של שני צבעים מרכזיים או יותר על גבי סיכה אחת. מעבר לכך, חלק מהצבעוניות של הסיכה יכלול, למשל, שיבוץ אבנים או עלי מתכת. בנוסף, חברות רבות המבקשות להדגיש את שם החברה, יבקשו בסיס מוזהב לסיכה על מנת ליצור ייחוד זוהר וקסום לסיכה שלהם. • זמן הייצור של סיכת דש בהתאם לצורת הסיכה, החומר ממנה היא עשויה והצביעה שלה משפיעה, בהתאם, על זמן הייצור של סיכת הדש. במידה ומדובר סיכה המעוצבת בתבנית מרכזית אחת ומשלבת בתוכה שני צבעים וכמות היחידות שצריך להכין, משך זמן הייצור שלה ייקח בין שלושה לארבעה שבועות.

הצבעוניות שבתהליך המיתוג

אין ספק שתהליך המיתוג של חברות וארגונים יכול להיות מהנה וצבעוני. בעזרת גרף פרינט ל.נ בע"מ, תהליך המיתוג יהיה יצירתי ומקצועי כאחד.

צור קשר

אנא מלאו את הטופס שלהלן, ואנו נחזור אליך בהקדם האפשרי

ההודעה נשלחה בהצלחה
נחזור אליכם בהקדם