עטים ממותגים

הגשמתם את חלומכם ופתחתם עסק עצמאי? אולי אתם מחפשים דרכים חדשות למתג את העסק הקיים שלכם? כרטיסי ביקור, דיסק און קי, ואפילו ספלים: כולם משמשים דרכי השיווק לעסק שלכם הם אינסופיים. לצד כל אלו, עטים ממותגים הם אמצעי מעניין ונוח שיביא לסקרנות של לקוחות חדשים. במקביל לאפקט קידום המכירות שלו, מחירו של העט הממותג גם זול יחסית למוצרים – ולכן העדיפות אליו היא גבוהה יחסית.

עטים ממותגים – דגשים חשובים

עטים ממותגים הם, ללא ספק, אמצעי שיווק מוצלח עבור בעל עסק המעוניין בלקוחות חדשים. כעת, חשוב לעשות מעט סדר ולמקד את הדגשים הרלוונטיים לביצוע מיתוג העט. עטים ממותגים • אפשרויות חומרי הגלם לעט ממותג אחד השלבים הראשונים תהליך יצירת עטים ממותגים הוא בחירת חומר הגלם אשר יישא את שם העסק שלכם. פלסטיק הוא חומר פופולרי, שיצור עט נוח לכתיבה. עט ממותג שעשוי מתכת, לעומת הפלסטיק, יוצר מראה מרשים ויוקרתי בהרבה. בנוסף, על גבי עט ממתכת ניתן לחרוט ואף להשקיע עיצוב בצבע. בין בחרתם בפלסטיק, מתכת או בחומר אחר עבור העט שלכם, רצוי לקחת בחשבון כי טווח המחירים משתנה בהתאם. • דגמים לעט הממותג חשוב ליצור התאמה בין חומר הגלם לבין הדגם שלו, שכן החומר משפיע רבות על עיצוב העט בפועל. למה הכוונה? עט מסוג קוליברי, למשל, הוא עט לבן ולרוב משלב בתוכו חלקים שעשויים ממתכת. מדובר בעט כדורי איכותי ופונקציונלי. בנוסף, עט ג'ל, לרוב, יהיה עשוי פלסטיק והעיצוב שלו מודרני מעטים אחרים. במידה והנכם מוכנים להשקיע מעט יותר בעט הממותג שלכם, עט הג'ל הוא בחירה מעניינת וזאת משום שהוא מחזיק מעמד זמן רב יחסית ומאפשר כתיבה ממושכת.

לכתוב את הדרך להצלחה

אין ספק, עטים הממותגים בהתאם לאופי העסק תורמים להצלחתו. בין אם מדובר בהתאמה בין ציפיות בעל העסק לתוצאה הסופית של העט, בחירת הגרפיקה שתופיע על העט והדפסתה, כולל משלוח התוצר הייחודי, גרף פרינט ל.נ בע"מ יסייעו לכם לאורך התהליך.

צור קשר

אנא מלאו את הטופס שלהלן, ואנו נחזור אליך בהקדם האפשרי.

ההודעה נשלחה בהצלחה

נחזור אליכם בהקדם