מדבקות קיר

מדבקות קיר

אפשרויות לבחירה

שירות זה מאפשר לך לשלוח ישירות אלינו קובץ גראפי מוכן אשר ברשותך, ואנו נדפיס אותו עבורך.

אספקה

צריכים עזרה? 08-9256712
סה"כ לפני מע"מ:
סה"כ לתשלום כולל מע"מ:

 מדבקות קיר מעוצבות

מדבקות קיר יכולות לסייע בקידום המותג שלכם, בקידום של שירות מסוים וכן בפרסום ושיווק מוצרים. כל זאת בצורה מושכת ויזואלית וייחודית. כמו כן, מדבקות קיר יכולות לשמש למטרת הצגת לוגו, סלוגן וכדומה. 

זאת ועוד, מדבקה לקיר יכולה לשמש למטרת עיצוב, להוספת צבע ועניין לקירות העסק שלכם. לכן, ניתן לשים מדבקות קיר מעוצבות למשרד על מנת לשדר רגשות של שמחה ובכך להפוך את העסק למזמין וידידותי. לדוגמא ניתן להשתמש בעיצוב העסק עם מדבקות קיר גדולות בעיצוב מסקרן, הכל תלוי מה אתם מעוניינים שהמותג שלכם ישדר ללקוח. 

יתרה מכך, יש מדבקות לקיר אשר יכולות לשמש כהדרכה או מידע ללקוחות או לעובדים. למשל, לסמן דרכים, להציע מידע על מוצרים או שירותים, וכן יכולות לספק הוראות בטיחות. 

 

יתרונות וטיפים למדבקות קיר

כאן ב- Graf Print אנו נותנים עדיפות לאיכות הגבוהה ביותר במדבקות הקיר שלנו, לכן הן עשויות מחומרים עמידים בפני שחיקה. מדבקות קיר איכותיות קלות ליישום ולהסרה, מבלי להשאיר שאריות או נזק על הקירות שלכם, במידה ורוצים לשנות עיצוב. 

כאמור, מדבקת קיר יכולה לקדם את המותג, למשוך תשומת לב ולהשאיר רושם חיובי על הלקוחות שלכם. לכן, חשוב לבחור טפט מדבקה לקיר התואם את הסגנון והעיצוב הכללי של העסק ולהוסיף לו טאץ' אישי. טיפ נוסף הוא לבחור מדבקת קיר התואמת את גודל הקירות של העסק, כלומר היא צריכה להיות מספיק גדולה על מנת שישימו לב אליה, אולם לא גדולה מדי. 

 

 

מדבקות קיר לעיצוב ייחודי

הקולקציה שלנו כוללת מדבקות קיר למטרות מרובות. ניתן להשתמש במדבקות קיר על מנת לחדש את הקו העיצובי בבית, בין אם אתם רוצים ליצור אווירה מזמינה בסלון או בחדר השינה, ניתן להוסיף טאץ' אישי לכל חלל בקלות וללא מאמץ. 

כמו כן, ניתן לחדש ולרענן את העיצוב הישן במשרד עם מדבקות של משפטים או ביטויים מעוררי השראה. מדבקות שמוסיפות לא רק נופך מקצועי, אלא גם מעוררות פרודוקטיביות ואווירה חיובית ונעימה בקרב העובדים. 

זאת ועוד, מדבקות הקיר הגדולות שלנו מושלמות עבור חללי קמעונאות. ניתן ליצור תצוגה ויזואלית מושכת את העין ואת תשומת הלב של לקוחות פוטנציאליים באופן מיידי ומעלה את זהות המותג שלכם. 

עם מעט מחשבה ויצירתיות, ניתן ליצור מדבקות קיר לעסקים שיהפכו את העסק שלכם למקום יפה יותר, ממותג יותר, ומזמין עוד יותר.

מוזמנים לגלות את האפשרויות האינסופיות לעיצוב החלל שלכם עם מדבקות קיר מעוצבות. צור איתנו קשר לקבלת הצעת מחיר וביחד ניצור סביבה מסקרנת וכובשת חזותית המשקפת את האינדיבידואליות והסגנון שלכם.